هیدرولیک ستوده با بیش از 30 سال سابقه در تعمیر و تبدیل کلیه پمپ های هیدرولیک اعم از پمپ جرثقیل، فینیشر، بیل مکانیکی، لودر، باب کت، غلطک، لیفتراک، دامتراک، شویینگ و فروش انواع تجهیزات هیدرولیک، نصب و راه اندازی سیستم های هیدرولیک از جمله خدمات قابل ارائه توسط ما می باشد.
از این رو بخش عظیم سرمایه مالی و انسانی هیدرولیک ستوده در این بخش صنعت هیدرولیک بکار گرفته شده است. تامین انواع پمپ هیدرولیک چه از نظر طرح شامل پمپ های پیستونی، دنده ای یا کارتریجی، ماه و ستاره و چه از حیث برند‌های پر مصرف و کاربردی اعم از پمپ هیدرولیک بوش BOSCH، رکسروت Rexrot، پمپ هیدرولیک دنیسون پارکر Parker Denison، پمپ ویت VOITH، پمپ هیدرولیک ویکرز Vickers پمپ یوشیدا ucida و نابکو Nabco و یوکن UCENE در صدر برنامه‌های راهبردی فروشگاه می‌باشد. تیم تخصصی فنی نصب و راه اندازی شرکت شامل متخصصین هیدرولیک با استفاده از تجارب ارزنده خود علاوه بر مشاوره های فنی در حوزه عملکرد فنی پمپ هیدرولیک دستگاه مربوطه و یا تعویض نوع پمپ آماده نصب و راه‌اندازی پمپ هیدرولیک بر روی دستگاه کارخانه مربوطه می‌باشند. همچنین لوازم یدکی و قطعات مربوط به پمپ هیدرولیک با برند‌های اصلی را موجود نموده و با قیمت مناسب به همکاران بازار و کارخانجات مصرف کننده ارائه می‌نماید.

با توجه به نفوذ روز افزون سیستم های هیدرولیکی در صنایع مختلف وجود پمپ هایی با توان و فشار های مختلف بیش از پیش مورد نیاز است . پمپ به عنوان قلب سیستم هیدرولیک انرژی مکانیکی را که توسط موتورهای الکتریکی، احتراق داخلی و … تامین می گردد به انرژی هیدرولیکی تبدیل می کند. در واقع پمپ در یک سیکل هیدرولیکی یا نیوماتیکی انرژی سیال را افزایش می دهد تا در مکان مورد نیاز این انرژی افزوده به کار مطلوب تبدیل گردد.